MIRABMirab zajmuje się produkcją i sprzedażą odzieży, dla pracowników ochrony, służb mundurowych i innych branż, gdzie zatrudnione osoby powinny posiadać funkcjonalne stroje, dobrej jakości np. w gastronomii, utrzymaniu czystości oraz do prac porządkowych przy zieleni i w otoczeniu budynków. Posiadamy też doświadczenie w wykonaniu ubrań - letnich i zimowych dla osób pracujących na dużych wysokościach.

Funkcjonalna odzież to sprawność i wiarygodność pracowników Państwa firmy. Nasze wyroby dostosowujemy do specyficznych, czasami ekstremalnych warunków, w których będą wykorzystywane. Wykonujemy je w każdym rozmiarze, zarówno typowym, jak i nietypowym, damskie i męskie.
W proponowanych przez nas wzorach klienci mogą wprowadzać dowolne zmiany. Przygotowujemy także zupełnie nowe produkty i modele o wymaganym kroju, wykonaniu i wykończeniu, zapewniającym indywidualne rozwiązania.

Najczęściej wśród realizowanych przez nas zamówień są różne typy spodni, bluz, kombinezonów i całorocznych kompletów operacyjnych wykonanych z najwyższej jakości tkanin elanobawełnianych. Poza tym koszulki polo, z doskonale wybarwionych, stabilnych dzianin bawełnianych, dedykowane służbom mundurowym oraz odzież ostrzegawcza i kurtki w wielu fasonach i z różnych nowoczesnych materiałów łączących wodoodporność z komfortem paroprzepuszczalności.

Mirab podejmie się wykonania wszelkiego typu odzieży - nasze wyroby często wymagają nietypowych tkanin więc zdarza się, że są one przez nas specjalnie zamawiane u producentów aby były zgodne z kolorystyką i sposobem wykończenia odpowiadającym klientom.

Znaczącą częścią naszej działalności jest także realizacja indywidualnych zleceń na tekstylia dla branży reklamowej i filmowej. Oprócz koszulek, bluz, kurtek, polarów, wykonujemy m.in. czapki z dzianiny, szaliki, kocyki, fartuchy, zapaski „ubranka” na butelki, stroje dla hostess i promotorów i wiele innych.

Zarówno na ubraniach dla pracowników, jak i na produktach reklamowych, umieszczamy zdobienia – logotypy, hasła reklamowe, oznaczenia. Oferujemy nadruki wykonane różnymi technikami, dopasowanymi do tkanin, rodzaju grafiki i wymagań zleceniodawcy. Możliwe są również hafty i emblematy do naszycia na wyrobach.

Wykonamy na zamówienie białe i czarne koszulki polo z obszyciami z napisen służby.